Малките художници от 2. клас твориха в часа по изобразително изкуство сред природата. Те създадоха голяма картина с помощта на природни материали, с което подчертаха пъстротата на есента и направиха училищния двор още по-красив.
Използваме cookies за правилното функциониране на сайта. Съхраняваме анонимизирани обобщени данни за посетителите. С използването на уебсайта се съгласявате с условията ни на ползване.