Учениците от ЧСУ „Дружба“ се представиха блестящо на Националното състезание „Аз и буквите“, организирано от Сдружението на българските начални учители. Малките участници показаха отлични знания и любов към българския език, а постигнатите резултати са повод за гордост както за тях, така и за техните учители и родители.

Учениците от 1. клас с класен ръководител госпожа Златка Иванова постигнаха впечатляващи резултати при максимален брой от 50 точки. Ралия се представи безупречно и получи максималните 50 точки, Дева и Ива постигнаха по 48 точки, Радина – 46 точки, а Крис – 43 точки.

Успешно се представиха и учениците от 3. клас с класен ръководител госпожа Людмила Младенова. От седемте участници най-висок резултат постигна Георги Йорданов с 48 точки.

С отлични постижения се поздравиха и учениците от 4. клас с класен ръководител госпожа Катя Вълева. Те завоюваха седем грамоти за високи резултати, а Димитър Ташев постигна максималния брой точки.

Поздравяваме всички участници за техния стремеж и упоритост! Благодарим на учителите за вдъхновението и на родителите за подкрепата. Пожелаваме на нашите млади книжовници още много успехи по пътя на знанието!